PL / ENG

Contact image

PROJEKTY WNĘTRZ MIESZKALNYCH


Projektowanie wnętrz mieszkalnych to szczególny proces, w którym fundamentalną kwestią jest dobra współpraca pomiędzy architektem a inwestorem. Zrozumienie potrzeb klienta, poczucie estetyki oraz profesjonalne umiejętności składają się na satysfakcjonujący obie strony efekt. Naszą misją jest tworzenie wnętrz z duszą, klimatem dlatego też nieodłącznym elementem naszych projektów jest sztuka.

Działamy głównie w obrębie województwa Dolnośląskiego oraz Opolskiego, lecz możliwa jest współpraca na terenie całego kraju i nie tylko.
Contact image

PROJEKTY WNĘTRZ UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ


Zajmujemy się projektowaniem wnętrz komercyjnych takich jak restauracje, sklepy, hotele oraz biura czy gabinety. Wierzymy, że zaprojektowana z pomysłem, oryginalna i funkcjonalna przestrzeń zaprocentuje w Twoim biznesie!
Contact image

PROJEKTY WNĘTRZ KREACYJNYCH


Ten obszar działalności studia nastawiony jest na wykreowanie autorskiego i nowatorskiego charakteru przestrzeni. Skierowany głównie do firm poszukujących odważnego i kreatywnego przedstawienia swoich produktów/usług oraz instytucji takich jak muzea czy galerie. Oprócz dbałości o aspekt wizualny tej dziedziny zwracamy szczególną uwagę na jej treści, metodologię oraz interakcję odbiorców z projektowaną przestrzenią czy obiektami.
Contact image

MEBLE


Projektujemy meble zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm meblarskich. W swoim portfolio mamy autorskie meble, które możemy wyprodukować dla Ciebie na specjalne zamówienie.
KONSULTACJE PROJEKTOWE


Dzięki tej usłudze możesz skonfrontować swoją wizję wnętrza z profesjonalistą bez konieczności tworzenia całego projektu. Na spotkaniu projektant oprócz praktycznych wskazówek dysponuje zapleczem próbek i wzorników oraz może wykonać dla Was odręczne szkice w kolorze. Konsultacje mogą dotyczyć również pomocy w doborze odpowiedniego dzieła sztuki do Twojego wnętrza.

(Sprawdź ofertę galerii, z którą współpracujemy – klik)


© 2017 KRY_